GymBeam Vodná posilňovacia lopta Powerball

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Katalógové číslo: gymbeam-73132 Kategória: , ,

Popis

Produkt: GymBeam Vodná posilňovacia lopta Powerball

Vodná posilňovacia lopta Powerball je praktická pomôcka na domáci tréning, ktorú stačí naplniť vodou a môžete sa pustiť do cvičenia

Vodná posilňovacia lopta Powerball je praktická pomôcka na domáci tréning celého tela. Ide o skvelú alternatívu k činkám pre každého, kto rád cvičí silovo, ale nechce mať dom či byt plný desiatok kíl železa. Rovnako je ideálna napríklad pri cestovaní. Nemusíte so sebou voziť ťažké činky, a napriek tomu si môžete zacvičiť so záťažou. Stačí mať iba prístup k vode. Samotný Powerball s pútkami je veľmi ľahký, záťažou sa stáva až vo chvíli, keď ho naplníte vodou. Pokiaľ využijete jeho celú kapacitu, pojme až 15 l tekutiny, a tým pádom váži približne 15 kg. Môžete si ho však naplniť len z časti, čím získate nižšiu záťaž. Vďaka tomu je vodná lopta univerzálnou pomôckou pre mužov aj ženy, ktorá sa dá využiť na silový tréning. Rovnako tak s ňou môžete zapracovať aj na svojej výbušnosti či kondícii.

          

Manipulácia s loptou je maximálne jednoduchá, takže to zvládne naozaj každý. Stačí ju naplniť potrebným množstvom vody, aby ste získali záťaž, ktorú potrebujete. Súčasťou balenia je aj modré farbivo na vodu. To dodáva lopte štýlovejší dizajn, ale predovšetkým vďaka nemu dokážete ľahšie určiť, kde je hladina. Hneď ako máte loptu napustenú vodou, je potrebné zaskrutkovať uzáver, aby voda nevytiekla. Ďalej loptu ešte dofúknete pumpičkou, ktorá je súčasťou balenia. A potom už sa môžete rovno pustiť do tréningu.

           

Prednosťou vodnej posilňovacej lopty Powerball sú jej pevné postranné pútka, za ktoré ju môžete pri tréningu uchopiť. Lepšie tak budete kontrolovať jednotlivé cviky a nestane sa, že by vám pri tréningu vypadla. Môžete s ňou robiť drepy, výpady, ľah-sedy a zdvíhať ju mnohými spôsobmi, aby ste cielene precvičili rôzne svalové partie. Vzhľadom na to, že je naplnená vodou, kladie väčšie nároky na stabilitu. Precvičíte tak rôzne svalové partie. Je ideálnym pomocníkom na tréning celého tela, ktorý môžete odcvičiť doma, ale aj na dovolenke alebo kdekoľvek inde.

          

Vodná posilňovacia lopta Powerball - GymBeam

 

Vodná posilňovacia lopta Powerball a jej výhody

  • funkčná pomôcka pre domáci tréning
  • má nastaviteľnú hmotnosť
  • môže vážiť maximálne cca 15 kg
  • je vyrobená z odolného PVC
  • má 2 postranné pútka pre lepší úchop
  • súčasťou balenia je aj pumpička a modré farbivo na vodu
  • stačí ju naplniť vodou, dofúknuť a môžete cvičiť
  • je ideálna na silový aj kardio tréning
  • pomáha zlepšiť výbušnosť pri tréningu
  • je vhodná aj na cestovanie

         

Materiál

PVC

 

Rozmery

Vlastnosti 
Priemer30 cm
Hmotnosť (pri maximálnom naplnení)15 kg

Ďalšie informácie

Brutto váha

Výška

Dĺžka

Výrobca

Počet kusov v balení

Šírka

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “GymBeam Vodná posilňovacia lopta Powerball”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok