GymBeam Vodný posilňovací vak Powerbag

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Katalógové číslo: gymbeam-73126 Kategória: , ,

Popis

Produkt: GymBeam Vodný posilňovací vak Powerbag

Vodný posilňovací vak Powerbag je praktická pomôcka pre domáci tréning, ktorú stačí naplniť vodou a môžete sa pustiť do cvičenia

Vodný posilňovací vak Powerbag je praktická pomôcka pre domáci tréning celého tela. Ide o skvelú alternatívu k činkám pre každého, kto rád cvičí silovo, ale nechce mať dom či byt plný desiatok kíl železa. Rovnako je ideálny napríklad pri cestovaní. Nemusíte so sebou voziť ťažké činky, a napriek tomu si môžete zacvičiť so záťažou. Stačí mať iba prístup k vode. Samotný Powerbag s dvoma typmi pútok je veľmi ľahký, záťažou sa stáva až vo chvíli, keď ho naplníte vodou. Pokiaľ využijete jeho celú kapacitu, pojme až 20 l tekutiny, a tým pádom váži približne 20 kg. Môžete si ho však naplniť len z časti, čím získate nižšiu záťaž. Na to slúžia aj konkrétne rysky, ktoré vám pomôžu odhadnúť vhodné množstvo vody pre konkrétnu záťaž. Vďaka tomu je Powerbag univerzálnou pomôckou pre mužov a ženy, ktorá sa dá využiť na silový tréning. Rovnako tak s ním môžete zapracovať aj na svojej výbušnosti či kondícii.

        

Manipulácia s vakom je maximálne jednoduchá, takže to zvládne naozaj každý. Stačí ho naplniť potrebným množstvom vody, aby ste získali záťaž, ktorú potrebujete. Súčasťou balenia je aj modré farbivo na vodu. To mu dodáva štýlovejší design, ale predovšetkým vďaka nemu dokážete ľahšie určiť, kde je hladina. Hneď ako vak máte napustený vodou, je potrebné zaskrutkovať uzáver, aby voda nevytiekla. Ďalej vak ešte dofúknete pumpičkou, ktorá je súčasťou balenia. A potom už sa môžete rovno pustiť do tréningu.

          

Prednosťou vodného posilňovacieho Powerbagu sú jeho 2 pevné pútka, za ktoré ho môžete uchopiť. Lepšie tak budete kontrolovať jednotlivé cviky a nestane sa, že by vám pri tréningu vypadol. Môžete s ním robiť drepy, výpady, rôzne ťahové, tlakové a ďalšie cviky. Vzhľadom na to, že je naplnený vodou, kladie väčšie nároky na stabilitu. Precvičíte s ním tak ľahko rôzne svalové partie. Je ideálnym pomocníkom na tréning celého tela doma, ale aj na dovolenke či kdekoľvek inde.

             

Vodný posilňovací vak Powerbag - GymBeam

 

Vodný posilňovací vak Powerbag a jeho výhody

  • funkčná pomôcka pre domáci tréning
  • má nastaviteľnú hmotnosť
  • môže vážiť maximálne cca 20 kg
  • je vyrobený z odolného PVC
  • má 2 postranné pútka pre lepší úchop
  • súčasťou balenia je aj pumpička a modré farbivo na vodu
  • stačí ho naplniť vodou, dofúknuť a môžete cvičiť
  • je ideálny na silový aj kardio tréning
  • pomáha zlepšiť výbušnosť pri tréningu
  • je vhodný aj na cestovanie

         

Materiál

PVC

 

Rozmery

Vlastnosti 
Priemer20 cm
Dĺžka75 cm
Hmotnosť (pri maximálnom naplnení)20 kg

Ďalšie informácie

Brutto váha

Výška

Dĺžka

Výrobca

Počet kusov v balení

Šírka

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “GymBeam Vodný posilňovací vak Powerbag”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok