100% whey gold standard - akyprotein.sk

RECENZIA: 100% Whey Gold Standard

100% Whey Gold Standard je proteín vyrobený firmou Optimum Nutrition. Jedná sa o srvátkový proteín, ktorý je určený na budovanie maximálneho množstva svalovej hmoty. Tento produkt bol vyhlásený za najlepší proteín v rokoch 2005 – 2017 a v súčasnosti sa jedná o najpredávanejší proteín na svete.

Zloženie

Daný proteín predstavuje ideálnu zmes srvátkového koncentrátu, hydrolyzovaného izolátu a srvátkového izolátu, ktorý tvorí hlavnú zložku tohto proteínu. Okrem toho obsahuje veľké množstvo antikatabolických reťazcov aminokyselín. Tieto aminokyseliny predstavujú výborný zdroj výživy pre obnovu svalov, ktoré sú vyčerpané ťažkým tréningom v posilňovni.

100% Whey Gold Standard

Whey Gold Standard sa vyznačuje aj vysokým podielom glutamínu a BCAA. V jednej odmerke obsahuje približne 5,5g BCAA a 4,8g glutamínu. Strava začínajúcich kulturistov často neobsahuje dostatočné množstvo bielkovín. Týmto proteínovým nápojom, ktorý ich v jednej dávke obsahuje až 24g, chýbajúce bielkoviny ľahko doplníte.

Všetky nutričné hodnoty sú uvedené v nasledujúcej tabuľke:

Nutričné hodnoty1 dávka (31g)
Kalórie116 kcal
Bielkoviny24,3 g
Sacharidy2,4 g
z toho cukry1,4 g
Tuky1,0 g
z toho nasýtené tuky0,6 g
z toho trans tuky0,0 g
Vláknina0,0 g
Sodík0,0 g

Na tomto mieste by som rád upozornil alergikov, že výrobok môže obsahovať sójové zrná, mlieko alebo výrobky z nich.

Chuť

Tento proteín sa vyznačuje skvelou chuťou a okrem toho je dostupný aj v širokej palete príchutí. Whey Gold standard je doplnený aj o tráviace enzýmy, ktoré urýchľujú vstrebateľnosť do organizmu. Výrobok doporučujem  užívať pri zvýšenej fyzickej záťaži, najmä pri intenzívnom silovom tréningu, pretože urýchľuje regeneráciu svalov.

Rozpustnosť

Whey Gold sa veľmi dobre rozpúšťa či už v mlieku alebo vo vode. S mliekom síce chutí lepšie, ale ja ho aj napriek tomu miešam vo vode. Už len z toho dôvodu, že mlieko nemám vždy k dispozícií. Pomiešaný ho máte tak do minúty a na spodku len málokedy ostanú nerozpustené kusy.

Cena

Nevýhodou tohto proteínu je jeho cena, ktorá je trochu vyššia ako u bežných proteínov. Pokiaľ ste však túto cenu ochotný zaplatiť, dostanete jeden z najkvalitnejších proteínov na slovenskom trhu.

100% Whey Gold Standard môžete nájsť v týchto e-shopoch. Aktuálnu cenu zistíte po stlačení príslušného tlačidla

eFitnessGymBeamProtein.sk

Výhody:

  • vysoký obsah proteínov – až 24g v jednej dávke
  • rýchla vstrebateľnosť, ktorá je podporená pridaním tráviacich enzýmov
  • široká paleta príchutí
  • nízky podiel tukov, uhľohydrátov a iných nežiaducich zložiek
  • jedna dávka obsahuje približne 4,8g glutamínu a 5,5g BCAA
  • vhodný aj pre ľudí s laktózovou intoleranciou

Nevýhody:

  • relatívne vyššia cena

Vaše hodnotenie:

 

CHCEM KÚPIŤ

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Prejsť na začiatok