XBEAM Energy Powder 360 g

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Katalógové číslo: gymbeam-69034 Kategória: , ,

Popis

Produkt: XBEAM Energy Powder 360 g

XBEAM Energy Powder – podpora herného výkonu vo forme dobre rozpustného prášku, ktorý spoľahlivo poslúži na ceste za víťazstvom v každom online zápase

XBEAM Energy Powder je skvele rozpustný prášok, ktorý obsahuje 21 starostlivo vybraných látok. Tie vyhľadávajú hráči nielen vo svete e-športu s cieľom maximálnej podpory herného výkonu. Ťaženie za najlepším umiestnením v tabuľkách často sprevádza tlak a stres. Preto zloženie otvára poriadna dávka l-tyrozínu, ktorý funguje ako prekurzor syntézy dopamínu a norepinefrínu (noradrenalínu). Ten je známy ako stresový hormón pripravujúci organizmus na záťaž, ktorej musí v náročných súbojoch čeliť každý e-športový hráč.

Znížiť pociťovaný tlak počas snahy dosiahnuť najlepší výsledok môže pomôcť aj zostrenie kľúčových herných zmyslov, ktoré dokáže boostnuť prítomný extrakt z bakopy drobnolistej. Tá je známa aj pod názvom brahmi a spolu s prítomným acetyl l-karnitínom patrí medzi obľúbené nootropiká. Ide o látky spájané so zlepšením pamäte, myslenia a koncentrácie, teda kľúčových vnemov, ktoré môžu rozhodnúť o priebehu každého online zápasu.

Počas vášho ťaženia za víťazstvom oceníte tiež fakt, že Bakopa spolu s prítomnou ashwagandhou, extraktom z koreňa rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea) a extraktom z červeného kórejského ženšenu (Panax ginseng) patria medzi adaptogény. Ide o látky, ktoré môžu pomôcť lepšie sa vysporiadať so stresom, ľahšie sa na neho adaptovať, a zvýšiť tak odolnosť organizmu. To dokáže pomôcť zachovať chladnú hlavu pri napätých herných situáciách, ktoré majú vplyv na celkové skóre. Či už ide o súboje v League of Legends, rýchle prestrelky v Call of Duty, napínavé preteky v F1 alebo gólovú štvanicu vo FIFA.

Zloženie ďalej dopĺňa kofeín v množstve 150 mg. Ide zhruba o dávku, ktorá sa približuje dvojitému espressu. Kofeín navyše patrí medzi najpopulárnejšie stimulanty a spolu s prítomným taurínom býva často súčasťou energetických nápojov na oddialenie únavy a celkové povzbudenie. Dokáže vás nabudiť a zostriť zmysly bez ohľadu na e-športový žáner, ktorému sa venujete. Zároveň má vplyv aj na reakčnú rýchlosť, vďaka ktorej môžete zasadiť rozhodujúci úder. Synergicky s kofeínom pôsobí aj prítomný l-teanín, ktorý tiež patrí medzi nootropiká. Jeho prítomnosť zaistí pozvoľný nástup účinkov kofeínu, čo vedia oceniť hráči citlivejší na tento stimulant. Účinnú formulu aktívnych látok dopĺňa aj cholín bitartrát, ktorý je spolu s l-glycínom vyhľadávaný s cieľom podpory kognitívnych funkcií. Tie vo svete e-športu môžu byť rozhodujúce.

XBEAM Energy Powder - GymBeam

Mimo už spomínaných sem patrí napríklad pozornosť či schopnosť vnímať a riešiť problémy. Ide teda o vlastnosti, ktoré ocenia nielen fanúšikovia taktických alebo RTS hier. Cholín je navyše základnou látkou pre syntézu neurotransmiterov acetylcholínu, bez ktorého by nemohla správne fungovať nervová sústava. Okrem toho je hlavným prenášačom nervových vzruchov v mozgu. Má tak vplyv na pozornosť, pamäť či koordináciu pohybov, ktorá môže ovplyvniť reakčnú rýchlosť. Tá patrí k TOP vlastnostiam najlepších e-športových hráčov.

Zloženie XBEAM Energy Powder však myslí aj na vitalitu hráčov, ku ktorej môže prispieť treonín patriaci medzi najdôležitejšie esenciálne aminokyseliny. To sú látky dôležité pre správne fungovanie organizmu. K celkovému zdraviu e-športovca okrem toho prispieva aj prítomnosť vitamínov skupiny B, z nich napríklad B6, B9 a B12 sa podieľajú na znížení vyčerpania a únavy. Vitamín B6 navyše prispieva k správnej funkcii psychiky, ktorá môže dostať zabrať počas náročných turnajov alebo e-športových tréningov. Vitamín B12 má potom pozitívny vplyv na látkovú premenu dôležitú pre tvorbu energie a na imunitný systém. Vďaka jeho optimálnemu fungovaniu vás nič nevyradí z hry a môžete sa tak plne sústrediť na svoj výkon a dobíjanie rebríčkov.

Okrem toho podporuje psychiku a nervový systém, ktorý je zodpovedný napríklad za ovládanie pohybov a jeho optimálne fungovanie dokáže ešte viac vybrúsiť vaše reakcie v zápasoch. Zabudnúť netreba ani inozitol, ktorý patrí medzi látky vyhľadávané pre svoj vplyv na náladu. Aj tá môže byť v konečnom dôsledku jedným z pixelov tvoriacich dokonale jasný obraz e-športového hráča.

Rovnako ako hydratácia, na ktorú sa počas dlhých hodín hrania často zabúda. S tým dokáže pomôcť nielen dostatočný pitný režim a voda, v ktorej rozmiešate XBEAM Energy Powder, ale aj prítomný draslík. Patrí totiž medzi elektrolyty, teda látky s vplyvom na optimálnu hydratáciu organizmu. Jej zanedbávanie vás môže pripraviť o dôležité body. Samotný draslík však prispieva aj k správnemu fungovaniu svalov, ktoré sú dôležité pri interakcii hráča a herného ovládača.

Zostať v sedle vášho herného kresla vám naopak pomôže prítomný vitamín A, ktorý má spolu s vitamínom C pozitívny vplyv na imunitný systém. Samotný vitamín A navyše prispieva k udržaniu dobrého zraku. Práve ten čelí počas dlhých hodín hrania a e-športových tréningov veľkej záťaži, takže je nutné ho maximálne podporovať. Zabudnúť netreba ani na prítomný bioperín, ktorý maximalizuje vstrebávanie všetkých spomínaných látok.

XBEAM Energy Powder je teda komplexne navrhnutá zmes pre maximálnu podporu schopností každého hráča a zvýšenie jeho úspechu na tabuli rebríčkov. Či už ide o profesionálneho e-športovca alebo nadšenca. Oceniť ho dokonca môžu nielen online hráči. Svojim účinkom dokážu povzbudiť aj fanúšikov singleplayer hier, ktorí by si po ťažkom dni radi užili svoj obľúbený titul. Príjemným bonusom je navyše svieža chuť, ktorú XBEAM Energy Powder dosahuje dokonca aj bez cukru. Stačí ho rozmiešať s vodou a hra môže začať!

XBEAM Energy Powder - GymBeam

XBEAM Energy Powder a jeho výhody

 • je prášok s obsahom 21 aktívnych látok
 • v zložení nájdete aj 4 adaptogény
 • je špeciálne navrhnutý pre podporu herného výkonu
 • obsahuje 5 nootropik pre podporu pamäte, myslenia a koncentrácie
 • má sviežu chuť a skvelú rozpustnosť
 • neobsahuje cukor
 • môže pomôcť bojovať so stresom a zvýšiť psychickú odolnosť
 • obsahuje 150 mg kofeínu v jednej dávke
 • prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy
 • má pozitívny vplyv na imunitný systém
 • podporuje psychiku a nervový systém
 • môže zlepšiť reakčnú rýchlosť v každej hre
 • podporuje energetický metabolizmus
 • ocenia ho profesionálni e-športovci alebo nadšenci
 • môže zostriť zmysly počas každého zápasu

Zloženie

Príchuť lesné ovocie: L-Tyrozín, L-treonín, L-taurín, inozitol, L-glycín, citrát draselný, kofeín bezvodý, cholín bitartrát, vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín B1 (tiamín hydrochlorid), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglutámová), vitamín B12 (kyanokobalamín), L-theanín, acetyl L-karnitín, vitamín A (retinol), extrakt z koreňa ashwagandhy (Withania somnifera) (5% vitanolidy), extrakt z červeného kórejského ženšenu (Panax ginseng) (koreň) (10% ginsenosidov), bakopa extrakt (Bacopa monnieri) (55% bakozidov), extrakt z koreňa rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea) (3% rosavin), protihrudkujúce činidlo (oxid kremičitý), regulátor kyslosti (kyselina citrónová, kyselina jablčná), aróma, sladidlo (sukralóza), farbivo (červená repa), inulín.

Príchuť jahoda kiwi: L-Tyrozín, L-treonín, L-taurín, inozitol, L-glycín, citrát draselný, kofeín bezvodý, cholín bitartrát, vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín B1 (tiamín hydrochlorid), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglutámová), vitamín B12 (kyanokobalamín), L-theanín, acetyl L-karnitín, vitamín A (retinol), extrakt z koreňa ashwagandhy (Withania somnifera) (5% vitanolidy), extrakt z červeného kórejského ženšenu (Panax ginseng) (koreň) (10% ginsenosidov), bakopa extrakt (Bacopa monnieri) (55% bakozidov), extrakt z koreňa rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea) (3% rosavin), protihrudkujúce činidlo (oxid kremičitý), regulátor kyslosti (kyselina citrónová, kyselina jablčná), aróma, sladidlo (sukralóza), farbivo (červená repa), inulín.

Príchuť zelené jablko: L-Tyrozín, L-treonín, L-taurín, inozitol, L-glycín, citrát draselný, kofeín bezvodý, cholín bitartrát, vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín B1 (tiamín hydrochlorid), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglutámová), vitamín B12 (kyanokobalamín), L-theanín, acetyl L-karnitín, vitamín A (retinol), extrakt z koreňa ashwagandhy (Withania somnifera) (5% vitanolidy), extrakt z červeného kórejského ženšenu (Panax ginseng) (koreň) (10% ginsenosidov), bakopa extrakt (Bacopa monnieri) (55% bakozidov), extrakt z koreňa rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea) (3% rosavin), protihrudkujúce činidlo (oxid kremičitý), regulátor kyslosti (kyselina citrónová, kyselina jablčná), aróma, sladidlo (sukralóza), farbivá (modrá spirulina, požlt farbiarsky), inulín.

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku (9 g) s 300 – 500 ml vody. Pite pred alebo počas hrania.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 odmerka (9 g)*RI
L-Tyrozín1000 mg
L-Treonín500 mg
L-Taurín1000 mg
Inozitol1000 mg
L-Glycín1000 mg
Draslík100 mg5 %
Kofeín150 mg
Cholín bitartrát400 mg
– Cholín164 mg
Vitamín C100 mg125 %
Vitamín B12 mg182 %
Vitamín B316 mg100 %
Vitamín B63 mg214,3 %
Vitamín B90,2 mg100 %
Vitamín B125 μg200 %
L-Theanín100 mg
Acetyl L-karnitín400 mg
Vitamín A0,4 mg50 %
Extrakt z koreňa ashwagandhy (Withania somnifera)200 mg
– Vitanolidy10 mg
Extrakt z červeného kórejského ženšenu (Panax ginseng)50 mg
– Ginsenozidy5 mg
Bakopa extrakt (Bacopa monnieri)150 mg
– Bakozidy82,5 mg
Extrakt z koreňa rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea)100 mg
– Rosavin3 mg

*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/2000 kcal).

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Vysoký obsah kofeínu (150 mg na dávku). Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Ďalšie informácie

Príchuť

Balenie (g)

Brutto váha

Výška

Dĺžka

Výrobca

Počet kusov v balení

Bez umelých sladidiel

Bez GMO

Šírka

Bezlepkový

Bez laktózy

Vegánsky

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “XBEAM Energy Powder 360 g”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok