true whey protein - akyprotein.sk

RECENZIA: True Whey Protein

Proteín True Whey Protein je kvalitný srvátkový koncentrát vyrábaný firmou GymBeam. Vyznačuje sa vysokým podielom bielkovín, v závislosti od príchute sa jedná o 75% – 82% zastúpenie.

Výroba

Tento produkt bol vyrobený jednou z najkvalitnejších metód spracovania tzv. Cross filtration method. Počas tohto spracovania sa z proteínového prípravku odstráni väčšina sacharidov a tukov. Veľkým pozitívom True Whey Proteinu je aj fakt, že sa v ňom nenachádzajú žiadne zbytočné konverzačné látky, umelé farbivá, ochucovadlá a umelé aminokyseliny, ktorými sa navyšuje percentuálny podiel bielkovín.

True Whey Protein - recenzia

Zloženie

Firma GymBeam deklaruje, že receptúra tohto produktu je úplne známa a nemajú potrebu sa skrývať za rôzne „property blends“ resp. certifikované zmesi, ktorých zloženie je tajomstvom. Z môjho pohľadu je to veľké pozitívum, keďže zákazník presne vie, čo kupuje a aké látky dodáva svojmu telu.

Tento produkt obsahuje veľké množstvo rozvetvených aminokyselín BCAA, ktoré naštartujú proces syntézy bielkovín. Okrem toho obsahuje až 8% leucitínu, ktorý je považovaný za najefektívnejšiu aminokyselinu BCAA so silnými anabolickými účinkami.

Nutričné hodnoty si môžete prezrieť  v nasledujúcej tabuľke:

Nutričné hodnotyv 100g (neochutený)v 100g (ochutený)
Energetická hodnota1730,5 kJ / 409 kcal1755 kJ / 416 kcal
Tuky6,2 g8,8 g
z toho nasýtené mastné kyseliny4,4 g5,3 g
Sacharidy5,7 g9,1 g
z toho cukry5,7 g7,9 g
Bielkoviny82,6 g75 g
Soľ0,45 g0,36 g

Chuť

True Whey Protein som zakúpil v príchuti biela čokoláda. Keď nakupujem proteíny, obvykle dávam prednosť klasickej čokoláde alebo vanilke. Pre tento krát som svoje pravidlo porušil a rozhodne môžem konštatovať, že to neľutujem. Pokiaľ vás však biela čokoláda neoslovila, môžete si namiesto toho vybrať inú príchuť z naozaj širokej palety možností.

Stráviteľnosť

Vďaka svojmu zloženiu je tento proteín rýchlo stráviteľný a nezaťažuje žalúdok. Je vhodný najmä pre tých, ktorí chcú zvyšovať svoje silové výkony a priberať svalovú hmotu bez zbytočného tuku.

Rozpustnosť

True Whey Protein sa veľmi dobre rozpúšťa. Pridáte naberačku do šejkra, zalejete vodou alebo mliekom a trepete 1 až 2 minúty. Zatiaľ sa mi nestalo, že by som na spodku našiel nerozpustené hrudky. Takže rozpustnosť hodnotím ako veľmi dobrú.

Cena

Na tak kvalitný proteín je cena naozaj veľmi dobrá. V súčasnosti je veľmi ťažké nájsť proteín, ktorý by mohol tomuto výrobku konkurovať, čo sa pomeru ceny a kvality týka. Nie nadarmo je momentálne najpredávanejším proteínom na Slovensku.

True Whey Protein nájdete v týchto eshopoch. Aktuálnu cenu zistíte po stlačení príslušného tlačidla

GymBeam Protein.sk

Výhody:

  • vysoký podiel bielkovín 75 – 82%
  • výborný aminokyselinový profil
  • vďaka spôsobu spracovania je pre telo ľahko stráviteľný
  • bez umelých farbív, konzervantov a ochucovadiel
  • výborná cena

Nevýhody:

  • žiadny výrazný nedostatok

Vaše hodnotenie:

 

 

CHCEM KÚPIŤ

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Prejsť na začiatok