iso whey zero - akyprotein.sk

RECENZIA: Iso Whey Zero

Iso Whey Zero je prémiový srvátkový izolát vyrábaný firmou BioTech USA. Tento výrobok sa vyznačuje vysokou biologickou hodnotou a extra pridanými aminokyselinami. Ak neviete aký je rozdiel medzi srvátkovým koncentrátom a izolátom, tak by ste si pred prečítaním tejto recenzie mali preštudovať môj článok, kde vám to stručne objasňujem.

Výroba / Zloženie

Iso Whey Zero sa vyrába procesom mikrofiltrácie z čerstvého kravského mlieka. Po tomto procese je surovina pulverizovaná v sušiacich komorách. Vďaka takémuto postupu je štruktúra proteínu zachovaná v plnšej forme a výsledný proteín sa vyznačuje ľahkou a rýchlou vstrebateľnosťou.

iso whey zero - akyprotein.sk

Výsledkom tohto výrobného procesu je produkt, ktorý obsahuje vysoké percento bielkovín (84 %) a minimum tukov a sacharidov. Okrem toho má bohaté zastúpenie aminokyselín BCAA, EAA a L-glutamínu, ktoré pomáhajú budovať čistú svalovú hmotu.

Nutričné hodnoty si môžete prezrieť v tejto tabuľke:

Nutričné hodnotyv 25 gv 100 g
Energetická hodnota398 kJ / 94 kcal1 591 kJ / 375 kcal
Bielkoviny21,0 g84,0 g
Tuky0,65 g2,6 g
z toho nasýtené mastné kyseliny0,46 g1,8 g
Sacharidy0,98 g3,9 g
z toho cukry0,48 g1,9 g
Soľ0,13 g0,5 g

Kompletný aminokyselinový profil zas nájdete tu:

Aminokyselinový profilv 1 dávke (25 g)
Esenciálne aminokyseliny10 g
Valín, Izoleucín, Leucín, Histidín, Lyzín, Metionín, Fenylalanín, Threonín, Tryptofan
Podmienečne esenciálne aminokyseliny7 g
Arginín, Cysteín, Tyrozín, Glutamín a kyselina glutamánová, Prolín
Neeseciálne aminokyseliny4 g
Alanín, kyselina asparágová, Glycín, Serín
Celkom BCAA4,5 g

Chuť

Tento proteín som zakúpil v príchuti čokoláda a musím konštatovať, že mi naozaj chutil. Vy však nemusíte voliť klasickú príchuť ako som zvolil ja. Pokojne môžete siahnuť po príchuti Ananás+Mango, Perník, Cookies&Cream alebo Tiramisu. Iso Whey je dostupný v širokej palete príchutí a na svoje si prídu aj milovníci neobvyklých kombinácií.

Rozpustnosť

Čo sa týka rozpustnosti, tak som nenarazil na žiadny problém. Jednoducho nasypete proteín do šejkra a zalejete vodou alebo mliekom. Šejker pretrepete a môžete piť. Žiadna výrazná pena ani hrudky sa neobjavia.

iso whey zero - akyprotein.sk 2

Užívanie

Výrobca oficiálne odporúča užívať jednu dávku (25 g) ráno a po tréningu počas tréningových dní. Počas netréningových dní zas odporúča užívať jednu dávku ráno a jednu večer. Ja sa takého striktného rozpisu nedržím a vy by ste nemali tiež. Sami najlepšie viete, kedy potrebujete doplniť bielkoviny. Jednu dávku proteínu si doprajte po tréningu a ďalšiu kedykoľvek v priebehu dňa.

Cena

Cena je značným mínusom tohto produktu. Nebudem chodiť okolo horúcej kaše a rovno poviem, že Iso Whey Zero je dosť drahý. Za 2270 g balenie tohto produktu budete musieť zaplatiť takmer 50 €. Je to dosť, ale nesmiete zabúdať, že sa jedná o srvátkový izolát. Tie sú síce drahšie ako srvátkové koncetráty, ale aj kvalitnejšie. Preto ak hľadáte kvalitný proteín a nevadí vám si za kvalitu priplatiť, je IsoWheyZero pre vás tou správnou voľbou.

Iso Whey Zero môžete nájsť v týchto e-shopoch. Aktuálnu cenu zistíte po stlačení tlačidla

BioTech USA Protein.sk

Výhody:

  • Vysoký podiel bielkovín (84%)
  • Nízky pomer tukov a sacharidov
  • Extra pridané aminokyseliny
  • Široká ponuka príchutí
  • Rýchla vstrebateľnosť

Nevýhody:

  • Cena

Vaše hodnotenie:

 

 

CHCEM KÚPIŤ

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Prejsť na začiatok