MuscleMeds Amino Decanate 378 g

25.90

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Katalógové číslo: gymbeam-49039 Kategórie: , ,

Popis

Produkt: MuscleMeds Amino Decanate 378 g

Amino Decanate – pokročilá zmes s obsahom BCAA pre rast svalov a podporu počas intenzívnych tréningov

Amino Decanate je zmes s obsahom 5 g BCAA v pomere 10:1:1 (L-Leucín, L-Valín, L-Izoleucín). Je obohatený aj o ďalšiu zmes starostlivo vybraných esenciálnych a neesenciálnych aminokyselín, z ktorých sa skladajú bielkoviny. Tie sú dôležité pre rast a udržanie svalov. Zloženie Amino Decanate je navrhnuté tak, aby zabránilo nedostatku dôležitých aminokyselín vo vašich svaloch, ktoré sú potrebné počas intenzívnych tréningov.

L-Leucín sa radí k najdôležitejším aminokyselinám vo vzťahu k rastu svalovej hmoty. Funguje ako prekurzor proteínu mTOR. Ten spúšťa proces, počas ktorého sa vytvárajú bielkoviny (syntéza svalových bielkovín). Spolu s L-Valínom a L-Izoleucínom patria k esenciálnym aminokyselinám, ktoré si naše telo nedokáže vyrobiť vo vlastnej réžii. Obsah Amino Decanate je navyše obohatený o 5 g L-Glutamínu, teda ďalšej dôležitej aminokyseliny, ktorej hladina klesá počas náročných tréningov. Na suplementáciu je vhodná preto, že naše telo si ju nevie vytvoriť vo väčšom množstve. Zloženie Amino Decanate je tak ideálnou a komplexnou zmesou pre tých, ktorí intenzívne trénujú a chcú maximálne podporiť svoje snaženie.

Amino Decanate a jeho výhody

  • je mix s obsahom 5 g BCAA v pomere 10:1.1 (L-Leucín, L-Valín a L-Izoleucín)
  • obsahuje aj zmes ďalších aminokyselín, ktoré si naše telo nedokáže vyrobiť
  • je obohatený o L-Glutamín
  • je vhodný pre tých, ktorí intenzívne trénujú a chú maximálne podporiť svoju snahu

Zloženie

Kyselina citrónová, kyselina jablčná, kukurica vosková, prírodné a umelé arómy, sukralóza, kremík, acesulfam draselný, protipeniaca látka, kyselina dekanová, PEG (polyetylénglykol) 8000, PEG (polyetylénglykol) 3350 a FD&C Red #40 (farbivo).

Dávkovanie

Zmiešajte jednu odmerku Amino Decanate s 240-300 ml vody.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 odmerka (12,7g)
Anabolické BCAA v pomere 10:1:1 (l-leucín, l-valín, l-izoleucín)5 g
L-glutamín5 g
Aminokyseliny (l-alanín, l-arginín, l-histidín, l-prolín, l-metionín, l-treonín, l-fenylalanín, l-tyrozín, l-asparagín, kyselina l-asparágová, l-cysteín, glycín, l-serín, l-tryptofán, l-lyzín)500 mg

Upozornenie

Nevhodné pre deti. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Ďalšie informácie

Príchuť

, ,

Balenie (g)

Výrobca

Bez umelých sladidiel

Bez GMO

Bezlepkový

Bez laktózy

Vegánsky

Vegetariánsky

Zmes

Forma

Bez aspartamu

BIO

Prejsť na začiatok